Ndërlidhjet

Angazhimi i vullnetarëve për parandalimin e vetëvrasjeve


Angazhimi i vullnetarëve për parandalimin e vetëvrasjeve
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:31:08 0:00

Në këtë episod të podkastit Libertas flasim me koordinatoren e qendrës për parandalimin e vetëvrasjeve "Linja e Jetës", dhe me njërin nga 47 vullnetarët e saj. Përderisa Yllza Nikqi flet për mënyrën e funksionimit dhe sfidat, Art Lleshi ndan edhe përvoja personale të një periudhe të rënduar emocionale që ka kaluar, si dhe rrëfen për angazhimin e tij për t’i ndihmuar të tjerët që mund të jenë duke u përballur me momente të vështira.

XS
SM
MD
LG