Ndërlidhjet

Ankth dhe frikë mes qytetarëve në veri


Ankth dhe frikë mes qytetarëve në veri
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:04:14 0:00

Dështimi i arritjes së një marrëveshjeje për targat midis Kosovës dhe Serbisë rriti shqetësimet e disa qytetarëve serbë në veri të Kosovës, për një përshkallëzim të mundshëm të tensioneve. Disa prej tyre thonë se situata është aq e tensionuar saqë duket si “gjendje lufte”.

XS
SM
MD
LG