Ndërlidhjet

Kur dashuria për automobilizëm thyen tabutë shoqërore


Kur dashuria për automobilizëm thyen tabutë shoqërore
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:03:04 0:00

Blerta Bytyqi nga Prizreni, nënë e dy fëmijëve, është gruaja e parë që bart mbulesën dhe është kampione në garat me makina në Kosovë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG