Ndërlidhjet

Clinton: Kosova, nderi i jetës sime


Clinton: Kosova, nderi i jetës sime
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:19 0:00

Ish-presidenti i Shteteve të Bashkuara, Bill Clinton tha në Prishtinë se Kosova është një ndër nderet më të mëdha të jetës së tij. Ai tha se ndihet krenar që ka ndihmuar në ndalimin e spastrimit etnik në Kosovë dhe për lirinë e këtij shteti.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG