Ndërlidhjet

Brenda Kabulit të administruar nga talibanët

Skena surreale në kryeqytetin afgan, teksa militantët islamikë, që kanë marrë Afganistanin në kontroll, po mbajnë tubime për arsimimin e grave, dhe po patrullojnë rrugët e Kabulit me armë amerikane.

(Përgatiti: Trim Haliti)

Trego më shumë

XS
SM
MD
LG