Ndërlidhjet

Brenda mureve ku shërohen dhe vdesin pacientët me COVID-19

Mjekët në Klinikën Infektive të QKUK-së, aty ku po trajtohen pacientët me COVID-19. Foto:Ibrahim Berisha (RFE/RL)
XS
SM
MD
LG