Ndërlidhjet

"Çikat e sjellshme" që dinë edhe të vetëmbrohen


"Çikat e sjellshme" që dinë edhe të vetëmbrohen
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:02:32 0:00

Dhjetëra vajza në Prishtinë po mësojnë se si të vetëmbrohen, në një kurs të organizatës joqeveritare Artpolis. Pas rasteve të ngacmimeve dhe sulmeve seksuale ndaj grave në Kosovë, shumë vajza kanë shprehur interesim për ta ndjekur kursin “Çikat e sjellshme”.

XS
SM
MD
LG