Ndërlidhjet

Clinton dhe Albright, priten si heronj në Prishtinë


Clinton dhe Albright, priten si heronj në Prishtinë
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:10 0:00

Ish-presidenti amerikan, Bill Clinton dhe ish-sekretarja Madeleine Albright janë takuar me qytetarë, pas ceremonisë për shënimin e 20-vjetorit të çlirimit të Kosovës.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG