Ndërlidhjet

Deçanasit ndezin qirinj për viktimat në Gllogjan


Deçanasit ndezin qirinj për viktimat në Gllogjan
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:01:42 0:00

Në Deçan, 90 kilometra nga Prishtina, qytetarët ndezën qirinj për të nderuar viktimat e sulmit me armë zjarri ndaj një autobusi që po udhëtonte në fshatin Gllogjan më 26 nëntor. Nga ky sulm mbetën të vdekur dy nxënës dhe shoferi i autobusit.

XS
SM
MD
LG