Ndërlidhjet

Fotogaleri

Dritat e fundvitit

Festat e fundvitit zakonisht përshkohen me zbukurime të shumta anembanë globit. Nën ndriçimin e dritave të shumta nëpër qytete, zbukurimet simbolizojnë shpresën për një vit të mbarë dhe përmbushje dëshirash.
Trego më shumë

Washington, Shtetet e Bashkuara
1

Washington, Shtetet e Bashkuara

Pragë, Çeki
2

Pragë, Çeki

Tokio, Japoni
3

Tokio, Japoni

Bruksel, Belgjikë
4

Bruksel, Belgjikë

Trego më shumë

XS
SM
MD
LG