Ndërlidhjet

Fotografitë e javës

Lumi Drina i mbuluar nga mbeturinat, protesta në Armeni dhe vende të tjera të botës, janë vetëm disa prej ngjarjeve të kësaj jave, që kanë ndodhur në vendet prej ku raporton Radio Evropa e Lirë, e që janë pasqyruar në këtë fotogaleri. Për më shumë fotogaleri klikoni KËTU

Trego më shumë

XS
SM
MD
LG