Ndërlidhjet

Fotografitë e javës

Shënimi i Epopesë së UÇK-së, marshe për Ditën e Gruas dhe ngjarje të tjera që ndodhën javën që lamë pas, janë pasqyruar në këtë fotogaleri. Fotografitë janë bërë nga vendet ku raporton Radio Evropa e Lirë. Për më shumë fotogaleri, klikoni KËTU.

Trego më shumë

XS
SM
MD
LG