Ndërlidhjet

Java përmes fotografive

Reshjet e borës në Prishtinë, protesta kundër masave të pandemisë në Beograd dhe në Bukuresht, janë vetëm disa prej ngjarjeve që kanë ndodhur në javën që lamë pas në shtetet prej ku raporton Radio Evropa e Lirë. Për më shumë fotogaleri, klikoni KËTU

Trego më shumë

XS
SM
MD
LG