Ndërlidhjet

Java përmes fotografive

Fillimi i Muajit të Ramazanit, protesta në Rumani e Pakistan si dhe konflikti në lindje të Ukrainës, janë vetëm disa prej ngjarjeve që kanë ndodhur në javën që lamë pas në shtetet prej ku raporton Radio Evropa e Lirë. Për më shumë fotogaleri, klikoni KËTU

Trego më shumë

XS
SM
MD
LG