Ndërlidhjet

Java përmes fotografive

Kosova shënon Ditën e personave të Zhdukur, Hëna Rozë shihet në qiellin e Prishtinës dhe Shkupit, në Ukrainë qytetarët nderojnë viktimat e fatkeqësisë në Çernobil. Këto janë disa prej ngjarjeve që kanë ndodhur në javën që lamë pas në shtetet prej ku raporton Radio Evropa e Lirë. Për më shumë fotogaleri, klikoni KËTU

Trego më shumë

XS
SM
MD
LG