Ndërlidhjet

Fotografitë e javës

Besimtarët myslimanë në Kosovë dhe vende të tjera të botës luten, teksa Muaji i Ramazanit është drejt fundit, qytetarët në Serbi presin në radhë për vaksinim kundër COVID-19 dhe ushtarët rusë bëhen gati për paradë ushtarake. Këto janë disa prej ngjarjeve që kanë ndodhur në javën që lamë pas në shtetet prej ku raporton Radio Evropa e Lirë. Për më shumë fotogaleri, klikoni KËTU

Shfaq më shumë

XS
SM
MD
LG