Ndërlidhjet

Java përmes fotografive

Besimtarët myslimanë festuan Fitër Bajramin, në Rusi dhe në vende të tjera u shënua Dita e Fitores, sulme në Kazan dhe në Kabul. Këto janë disa prej ngjarjeve që kanë ndodhur javën që lamë pas në shtetet prej ku raporton Radio Evropa e Lirë. Për më shumë fotogaleri, klikoni KËTU

Trego më shumë

XS
SM
MD
LG