Ndërlidhjet

Java përmes fotove

Kthimi në Kosovë i mbetjeve mortore të viktimave shqiptare gjatë luftës së fundit; shtypja e protestave të grave në Afganistan dhe shënimi i njëvjetorit të konfliktit mes Azerbajxhanit dhe Armenisë për Nagorno-Karabakun. Këto janë disa prej ngjarjeve që ndodhën në rajonin nga ku raporton Radio Evropa e Lirë në javën që lamë pas. Për më shumë fotogaleri klikoni KËTU.

Shfaq më shumë

XS
SM
MD
LG