Ndërlidhjet

Java përmes fotove

Stërvitjet e ushtarëve ukrainas në vijën e frontit dhe zhytjet në ujë të ftohtë për shënimin e Epifanisë ortodokse në Kosovë e gjetiu, janë ndër ngjarjet që ndodhën në rajonin nga ku raporton Radio Evropa e Lirë në javën që lamë pas. Për më shumë fotogaleri, klikoni KËTU.

Trego më shumë

XS
SM
MD
LG