Ndërlidhjet

Fotografitë e javës

Një shfaqje mode me fustana nusërie në Karaçi, Kampionati Evropian i Gjimnastikës Mynihu 2022, shirat monsunike në Pakistan, si dhe skena nga lufta në Ukrainë janë disa nga ngjarjet e javës që lamë pas, prej nga Radio Evropa e Lirë ju sjell fotografi të veçanta. (Përgatiti: Syzanë Paçarizi)


Shfaq më shumë

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG