Ndërlidhjet

Fotografitë e javës

Tërmeti prej 7.7 ballësh, në Pakistan e Afganistan, që mori jetën e qindra personave, një festival gjuetie në Kirgistan dhe rrëzimi i një avioni rus, në Sinai më 31 tetor, janë vetëm disa nga ngjarjet kryesore të javës që po lëmë pas, prej nga Radio Evropa e Lirë sjell fotografi të përzgjedhura.

Trego më shumë

XS
SM
MD
LG