Ndërlidhjet

Fotografitë e javës

Atmosfera festive dhe përgatitjet për festat e fundvitit, kryesisht dominojnë fotogalerinë e kësaj jave nga Radio Evropa e Lirë. Në këtë fotogaleri, ndër të tjera, mund të shikoni edhe fotografi karakteristike nga përditshmëria, imazhe të refugjatëve të komunitetit Rohingya, si dhe një ketër miqësor me njerëzit.

Trego më shumë

XS
SM
MD
LG