Ndërlidhjet

Fotografitë e javës

Në Kazakistan, termometri shënoi -45 gradë Celsius, në Ekuador shpërtheu vullkani, bota është ende nën goditjen e vrasjes masive në shkollën fillore amerikane në Newtown, Prishtina e dekorohet për festa, Praga kujton Vaslav Havelin, dhe histeria globale në lidhje me fundin e botës, janë vetëm një pjesë e ngjarjeve që regjistruan në fotografët nëpër botë gjatë javës që po lëmë pas.
Trego më shumë

Francë: Brady Leman (Kanada), Andreas Matt (Austri) dhe Daniel Bohnacker (Gjermani) në Val Thorens.
1

Francë: Brady Leman (Kanada), Andreas Matt (Austri) dhe Daniel Bohnacker (Gjermani) në Val Thorens.

Punëtor në Bangladesh bart fuçi të zbrazëta...
2

Punëtor në Bangladesh bart fuçi të zbrazëta...

Dekorimi i pemëve në Prishtinë...
3

Dekorimi i pemëve në Prishtinë...

Vala e të ftohtit që përfshiu veriun e Kazakistanit, regjistroi temperatura në -45 gradë Celsius. 
4

Vala e të ftohtit që përfshiu veriun e Kazakistanit, regjistroi temperatura në -45 gradë Celsius. 

Trego më shumë

XS
SM
MD
LG