Ndërlidhjet

Java nëpërmjet fotografive

Fotografi nga shënimi i Ditës së Pavarësisë së Ukrainës në kohë lufte, dhe ato nga përmbytjet si pasojë e reshjeve të dendura të shiut në Pakistan, kanë mbizotëruar javën që lamë pas. Për më shumë fotogaleri klikoni këtu.

Përgatiti: Syzanë Paçarizi


Trego më shumë

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG