Ndërlidhjet

Java nëpërmjet fotografive

Protestat e afganëve në dyvjetorin e rikthimit në pushtet të talibanëve, dëmet e shkaktuara nga turma myslimanësh në Pakistan ndaj pronave të të krishterëve, stërvitjet ushtarake të vullnetarëve ukrainas dhe kalimi i një meteori. Këto janë disa prej ngjarjeve që ndodhën në javën që lamë pas të cilat Radio Evropa e Lirë i sjell përmes kësaj fotogalerie.


Shfaq më shumë

XS
SM
MD
LG