Ndërlidhjet

Java nëpërmjet fotografive

Një protestë e mbajtur në Kiev nga të afërm të ushtarëve të zhdukur dhe të zënë robër lufte, një sulm vetëvrasës në Pakistan ku u vranë më shumë se 54 persona, si dhe pamja e superhënës më 1 gusht, janë vetëm disa nga ngjarjet që shënuan javën që lamë pas, prej nga Radio Evropa e Lirë sjell fotografi të veçanta.

(Përgatiti: Syzanë Paçarizi)


Shfaq më shumë

XS
SM
MD
LG