Ndërlidhjet

Viti 2022 në objektivin e fotografëve të REL-it

Nga lufta në Ukrainë deri te trazirat masive në Kazakistan dhe një tualet i pazakontë në Malin e Zi, ju paraqesim disa prej fotografive më mahnitëse të vitit 2022, të shkrepura nga fotografët e Radios Evropa e Lirë.

(Përgatiti: Trim Haliti)


Shfaq më shumë

XS
SM
MD
LG