Ndërlidhjet

Fusha e baltosur lë nën hije sigurinë e ndeshjes Kosovë – Izrael


Fusha e baltosur lë nën hije sigurinë e ndeshjes Kosovë – Izrael
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:02:25 0:00

Bardhësia e fanellave të lojtarëve të Izraelit përlloçej sa herë që futbollistët rrëzoheshin në fushën e stadiumit “Fadil Vokrri”, gjatë ndeshjes kualifikuese për “Euro 2024” kundër Kosovës. Por, pse ishte fusha në atë gjendje dhe a lejon UEFA të zhvillohen ndeshje në kushte të tilla?

XS
SM
MD
LG