Ndërlidhjet

Gruaja që ndan drejtësinë në futbollin e meshkujve


Gruaja që ndan drejtësinë në futbollin e meshkujve
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:03:19 0:00

Lumturie Muhadri është referja e parë grua, e cila është e licencuar nga FIFA dhe drejton ndeshjet e super-ligës së meshkujve në Kosovë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG