Ndërlidhjet

Bashkëjetesë me kutërbimin


Bashkëjetesë me kutërbimin
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:01:55 0:00

Disa banorë në lagjen "Dardania", në Gjilan, jetojnë në një zonë me kutërbim të vazhdueshëm, nga përroska e përzier me ujëra të zeza. Ata thonë se po jetojnë me frikë nga përhapja e sëmundjeve dhe kontaminimi i kopshteve të mbjella.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG