Ndërlidhjet

Bregoviq performon në Korçë në mes të kundërshtimeve


Bregoviq performon në Korçë në mes të kundërshtimeve
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:02:23 0:00

Nën sigurinë e shumë forcave policore, muzikanti Goran Bregoviq performoi më 22 gusht në Festën e Birrës në Korçë. Gjatë koncertit u hodh gaz lotsjellës dhe disa persona u shoqëruan në polici. Pjesëmarrja e Bregoviqit në koncert ishte kundërshtuar paraprakisht në Kosovë dhe Shqipëri.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG