Ndërlidhjet

Hungaria nga lart

Pasi Radio Evropa e Lirë ka njoftuar se do të rikthejë operacionet në Hungari pas 27 vjetëve, fotografi, Amos Chapple, ka vizituar këtë shtet, duke shkrepur disa pamje nga lart, përmes së cilave pasqyrohet kultura dhe historia e këtij shteti.


Trego më shumë

XS
SM
MD
LG