Ndërlidhjet

Intervista me presidentin Hashim Thaçi


Intervista me presidentin Hashim Thaçi
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:07:33 0:00

Në një intervistë për Radion Evropa e Lirë, presidenti Thaçi ka thënë se tarifa e vendosur për produktet me origjinë nga Serbia dhe Bosnja e Hercegovina, nuk do të hiqet, ndërsa ka folur edhe për Samitin e Berlinit, që sipas tij, nuk ka nxjerrë ndonjë konkluzion të qartë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG