Ndërlidhjet

Jarinja dhe Bërnjaku në ditën e dytë të bllokimit


Jarinja dhe Bërnjaku në ditën e dytë të bllokimit
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:01:32 0:00

Rruga që të çon për në pikën kufitare në Jarinjë mes Kosovës dhe Serbisë, është e bllokuar tash e dy ditë. Bllokada disa kilometërshe me automjete u bë në shenjë pakënaqësie për vendimin e Qeverisë së Kosovës për reciprocitet lidhur me targat. E bllokuar është edhe rruga për në pikën kufitare Bërnjak.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG