Ndërlidhjet

Java përmes fotove

Stërvitjet e civilëve për luftë në Ukrainë dhe një protestë e policëve në Rumani janë ndër ngjarjet që ndodhën në rajonin nga ku raporton Radio Evropa e Lirë në javën që lamë pas. Për më shumë fotogaleri, klikoni KËTU.

Shfaq më shumë

XS
SM
MD
LG