Ndërlidhjet

Komentuesja e parë e futbollit në Kosovë


Komentuesja e parë e futbollit në Kosovë
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:45 0:00

Qëndresa Krelani është gruaja që theu akullin në gazetarinë sportive. Ajo është gazetare e sportit dhe komenton ndeshjet e futbollit në Radio Kosova. Qëndresa ka marrë shumë komente nga meshkujt që e kanë sugjeruar të qëndrojë në kuzhinë sepse "futbolli është për meshkujt".

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG