Ndërlidhjet

Kosova në ujë


Kosova në ujë
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:52 0:00

Në rajone të ndryshme të Kosovës, disa fshatra janë bllokuar pas reshjeve të mëdha të shiut dhe borës. Shumë rrugë e ura janë dëmtuar dhe si pasojë është bllokuar trafiku për disa orë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG