Ndërlidhjet

Kosova dhe Serbia pa dokumente shtesë në kufi


Kosova dhe Serbia pa dokumente shtesë në kufi
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:02:35 0:00

Më 1 shtator, Kosova dhe Serbia kanë nisur zbatimin e marrëveshjes për eliminimin e dokumenteve shtesë të kërkuara për hyrje/dalje për qytetarët e Kosovës dhe ata të Serbisë. Qytetarët e të dy anëve e konsideruan lehtësim në lëvizje këtë marrëveshje. (Kamera: Arben Hoti dhe Bujar Tërstena)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG