Ndërlidhjet

Festa e Krishtlindjes në pandemi

Festat e Krishtlindjes dhe Vitit të Ri këtë vit pritet të jetë ndryshe për shkak të pandemisë së koronavirusit. Shumë qeveri kanë vendosur kufizime, për të parandaluar përhapjen e mëtejmë të koronavirusit, teksa shumë familje, Krishtlindjen e festojnë me familjen e tyre, përmes platformave online. REL ju sjell disa fotografi nga vende të ndryshme të botës, të cilat janë bërë gati për festat e fundvitit.

Trego më shumë

XS
SM
MD
LG