Ndërlidhjet

Festa e Vetëvendosjes në Prishtinë


Festa e Vetëvendosjes në Prishtinë
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:01:23 0:00

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, i është bashkuar festës në sheshin “Skëndërbeu” në Prishtinë, pasi rezultateve të para zgjedhore, të cilat tregojnë se kjo parti ka fituar 26 për qind të votave. Në përkrahje të Lëvizjes Vetëvendosje kanë dalë shumë aktivistë dhe qytetarë të Prishtinës.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG