Ndërlidhjet

Kraja: Për sovranitetin nuk duhet të diskutohet


Kraja: Për sovranitetin nuk duhet të diskutohet
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:13:07 0:00

Kryetari i Akademisë së Shkencave dhe Arteve të Kosovës, Mehmet Kraja, për REL thotë se në dialogun me Serbinë nuk duhet të diskutohet për sovranitetin e Kosovës. Kraja thotë se të gjitha marrëveshjet me Serbinë, kanë një koncesion që Kosova i bën Serbisë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG