Ndërlidhjet

Muhabeti në Twitter pas rënies së Facebook-ut


Muhabeti në Twitter pas rënies së Facebook-ut
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:03:05 0:00

Pak minuta pas rënies së sistemeve të platformave Facebook, Messenger, WhatsApp dhe Instagram, muhabeti dhe shakatë për këtë gjë janë bartur në platformën tjetër Twitter, si asnjëherë më parë. Në këtë material i kemi përmbledhur disa prej tyre.

XS
SM
MD
LG