Ndërlidhjet

Rashiq: Kandidatura ime për kryeministër, test për demokracinë


Rashiq: Kandidatura ime për kryeministër, test për demokracinë
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:10:37 0:00

Kandidati i koalicionit “Liria” për kryeministër të Kosovës, Nenad Rashiq në një intervistë për REL tha se serbët e Kosovës duhet të jenë nismëtarë të dialogut për pajtimin mes dy popujve. Rashiq, kandidati i parë dhe i vetëm serb për kryeministër të Kosovës flet edhe për kushtet në të cilat po e zhvillon fushatën për zgjedhjet e 6 tetorit.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG