Ndërlidhjet

Nga karrigia e IT-së, në bahçe


Nga karrigia e IT-së, në bahçe
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:03:43 0:00

Përhapja e koronavirusit në Kosovë dhe kufizimi i lëvizjes, ka bërë që inxhinieri Ermal Sadiku, që merret me programim kompjuterik, të shkojë të jetojë në fshat dhe të merret me bujqësi.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG