Ndërlidhjet

"Patrulla inteligjente" për kapjen e shoferëve të këqij


"Patrulla inteligjente" për kapjen e shoferëve të këqij
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:19 0:00

Policia e Kosovës do të shërbehet me një teknologji të re, për t’i identifikuar dhe gjobitur kundërvajtësit në trafik - pa pasur nevojë të bëjë ndalimin e automjeteve.

XS
SM
MD
LG