Ndërlidhjet

Fotografitë e javës

Fitoret në Lojërat Olimpike, burgosja e kundërshtarëve opozitarë, temperaturat e larta dhe dhuna në Afganistan janë ngjarjet kryesore që kanë dominuar rajonin nga ku raporton Radio Evropa e Lirë. Për më shumë fotogaleri, klikoni KËTU.

Trego më shumë

XS
SM
MD
LG