Ndërlidhjet

Bilanci i 24 shtatorit - Çfarë ndodhi në Banjskë?


Bilanci i 24 shtatorit - Çfarë ndodhi në Banjskë?
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:02:26 0:00

Si u vra polici Afrim Bunjaku në Banjskë? Si ndodhi shkëmbimi i zjarrit mes Policisë dhe grupit të armatosur në veri? Kjo video përmbledh ndodhitë nga e diela në veri të Kosovës.

XS
SM
MD
LG