Ndërlidhjet

Opozita proteston në Tiranë


Opozita proteston në Tiranë
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:00:31 0:00

Opozita në Shqipëri po proteston në kundërshtim të Qeverisë së udhëhequr nga kryeministri Edi Rama dhe është zotuar se do t’i bojkotojë zgjedhjet lokale të 30 qershorit, të cilat janë anuluar edhe nga presidenti Ilir Meta, por i njëjti vendim nuk po përfillet nga Partia Socialiste, lider i së cilës është kryeministri Edi Rama.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG