Ndërlidhjet

Qarkullim me letra ngjitëse


Qarkullim me letra ngjitëse
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:03:38 0:00

Në pikat kufitare ndërmjet Kosovës dhe Serbisë më 4 tetor nisi zbatimi i marrëveshjes për targat e automjeteve. Shoferët e të dyja vendeve kanë vendosur letrat ngjitëse duke mbuluar simbolet e shteteve përkatëse.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG