Ndërlidhjet

Qeveria merr masa pas rritjes së numrin të viktimave nga COVID-19


Qeveria merr masa pas rritjes së numrin të viktimave nga COVID-19
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:46 0:00

Qeveria e Kosovës ka marr masa të reja për të ndaluar përhapjen e pandemisë pasi vendi ka shënuar numrin më të madh të fatalitetit dhe infektimeve në një ditë. Vetëm ditën e shtunë në Kosovë kanë vdekur 8 persona si dhe 178 të tjerë janë infektuar.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG